Mikropigmentacja estetyczna

Mikropigmentacja Estetyczna

Mikropigmentacja estetyczna

Misją naszej firmy jest propagowanie subtelnego makijażu wydobywającego piękno twarzy. Swoją misję realizujemy poprzez prowadzenie szkoleń, których celem jest nauczenie jak można wykonać makijaż permanentny na tyle delikatnie, by nie przykuwał nadmiernie uwagi, by twarz wyglądała promienniej i wyraźniej, by makijaże stały się wizytówką, która pozwoli na zbudowanie silnej pozycji na rynku.

Prowadzimy zajęcia praktyczne wyłącznie na modelkach. Makijaże wykonywane są w 100 procentach przez Kursantów i każdy aspekt wykonywania zabiegu omawiany jest podczas pracy w najmniejszych szczegółach.

Prowadzimy kursy dla osób początkujących, jak również warsztaty doszkalające, na których pracuje się pod okiem instruktora i doskonali umiejętności. Warsztaty umożliwiają doskonalenie poznanych technik, korygowanie błędów, rozwiązywanie problemów w zakresie praktyki wykonywania makijażu.

Nasze szkolenia prowadzone są według autorskiej formuły gwarantującej sukces. To co wyróżnia nasze kursy to dbałość o szczegóły - pracujemy w grupach, natomiast można powiedzieć, że szkolenia prowadzone są w formule indywidualnej ponieważ każdy kursant ma do pomocy trenera. Pracujemy w parach - przykładowo podczas szkolenia 8 osobowego szkolenie zasilane jest przez 4 trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo Kursantów, modelek oraz jakość przekazywanej wiedzy.

Możemy poszczycić się już setkami zadowolonych Kursantów. Grono to stale się powiększa. To co jest zaś dla nas najwięszym sukcesem to fakt, że nasi Kursanci wracają w nasze progi po więcej wiedzy na warsztaty doszkalające.

Po skończonym szkoleniu otaczamy opieką naszych Kursantów pomagając im w rozwiązywaniu praktycznych problemów w pracy z igłą. Stworzyliśmy specjalną grupę wsparcia na Facebooku, gdzie pomagamy sobie i dyskutujemy o różnych aspektach pracy w zawodzie linergisty.