motyle świadomości

O projekcie

Celem projektu jest zbudowanie świadomości społecznej oraz pomoc kobietom, które tej pomocy potrzebują w zakresie mikropigmentacji brodawki piersiowej. Tworzymy sieć gabinetów, w których są świadczone również bezpłatne zabiegi z zakresu mikropigmentacji medycznej na najwyższym poziomie, tak by kobiety mogły poddawać się im w pełnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa o efekt finalny.

Chcemy rozpropagować informację o tym zabiegu, ponieważ wiele kobiet nie wie nawet, że istnieje taka możliwość. Chcemy dotrzeć do jak największej rzeszy kobiet. Na co dzień spotykamy się z Amazonkami, które mimo olbrzymiej świadomości choroby nie dotarły nigdy do informacji o możliwości rekonstrukcji brodawki za pomocą mikropigmentacji medycznej. Potrzeba rozpowszechnienia informacji jest więc olbrzymia.

Jesteśmy firmą szkoleniową – oficjalną placówką edukacji pozaszkolnej wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Od lat prowadzimy kursy z zakresu makijażu permanentnego – mikropigmentacji. Mamy narzędzia pozwalające na dotarcie i przeszkolenie profesjonalistów z całej Polski w zakresie mikropigmentacji medycznej dzięki czemu budujemy sieć gabinetów patronackich - Motyli Świadomości, w których kobiety, a w przyszłości również osoby z innymi wymienionymi wyżej problemami będą mogły poddawać się bezpłatnym zabiegom. Nasza firma jako inicjator akcji zajmować się szeroko pojętą promocją projektu, docieraniem do potrzebujących kobiet i kierowaniem ich do konkretnych gabinetów. Jak w każdej dziedzinie, tu liczy się profesjonalizm i nie ma miejsca na błędy – choroba i tak była ciężkim doświadczeniem, dlatego budujemy sieć gabinetów godnych zaufania, których jakość została przez nas zweryfikowana.

Nasi honorowi Partnerzy:

 

Federacja Stowarzyszeń AmazonkiKosmetologia estetyczna logo

logo fundacji no pasa RAK

 

 

 

 

 

 

Logo RevitalashLogo gabinetu Upiększarnia