ŁYSIENIE A MIKRO WŁOSY

Mikro włosy to bardzo skuteczna metoda pozwalający na ukrywanie procesu łysienia. Dobrze wykonany zabieg praktycznie uniemożliwia odkrycie czy włos jest naturalny, czy wyrysowany. Mikro włosy sprawdzają się przy fryzurze krótko strzyżonego włosa oraz przy rzadkich włosach jako element zagęszczający. Zabieg można wykonywać zarówno jako zabieg uzupełniający fryzurę ale też i zarost.

Wybór urządzenia do makijażu permanentnego. Jakość ma znaczenie, ale dobry sprzęt to nie wszystko.

Wybór urządzenia to nie lada wyzwanie dla osób, które rozpoczynają przygodę z makijażem permanentnym. Po porównaniu ofert okazuje się, że na rynku mamy do wyboru co najmniej kilkadziesiąt sprzętów, które wyróżniają się właśnie „tym czymś”, co powinno nas przekonać do ich zakupu. Kosmiczne prędkości, pozwalające na niezwykle szybką pracę, zaawansowane programy, niemal samodzielnie wykonujące piękne makijaże, procesory wyczuwające grubość skóry – człowiek nabiera pewności, że po takim zakupie kariera jest naprawdę możliwa… Ile w tym prawdy ? Czy można założyć, że to właśnie urządzenie odpowiada za jakość wykonanych pigmentacji ?

Zawód trener - kolejny etap na drodze rozwoju w makijażu permanentnym.

Makijaż permanentny to dziedzina, która daje olbrzymie możliwości rozwoju. Pierwsze kroki nie są łatwe. Szczęściem jest rozpocząć swoją zawodową drogę z trenerem, który zapewni solidną podstawę. Często niestety okazuje się, że szkolenie podstawowe nie spełnia naszych oczekiwań i naraża nas na niepowodzenie już na początku przygody z makijażem. Za szkoleniem idzie w parze zakup urządzenia, jeśli ten podyktowany jest jedynie przez chęć zysku trenera czy nieumiejętności pokierowania kursantem przy jego wyborze, porażka – w tym również finansowa potrafi podciąć nam skrzydła.

ZAWÓD LINERGISTA - CHAŁUPNIK CZY ARTYSTA ?

Praca w zawodzie linergisty jest nieodłącznie związana z ludźmi oraz ich oczekiwaniami w sferze wyglądu, za spełnienie których płacą, zatem mają prawo oczekiwać. Na rynku roi się od gabinetów oferujących makijaż permanentny. Zażarta walka o klienta zbliża wielu z nas nieuchronnie do bezdyskusyjnego spełnienia marzeń odbiorcy usług. Pozyskanie klienta zdaje się być najważniejszym momentem jego obsługi.

Pigmentacja ust. Najczęściej popełniane błędy

Mikropigmentacja ust jest tematem, który przysparza chyba najwięcej problemów początkującym linergistkom. Jest to stosunkowo duża i bardzo delikatna przestrzeń. Umiejętność pracy na tak wrażliwym obszarze może być początkowo naprawdę trudna,

Kto łysemu zabroni?

Mikropigmentacj skóry głowy artykuł Gentelmen
Dopóki czegoś nie doświadczymy osobiście, to często nie rozumiemy problemu z którym borykają się inni.

"Micropigmentation in Medical Service - Mastectomy" by Agnieszka Zapała

PMU INTERNATIONAL MAGAZINE OF PERMANENT MAKE UP
Can you tell us more details about the working process? First you must talk with your client carefully and make a documentation of the treatment with the pictures “before and after” - it is very important! Then draw the areola, choosing pigments (there are huge range of possibilities). We choose the right color then we can start to work. Procedure lasts about 90 minutes. Sometimes when breasts were previously affected by radiotherapy it can take a little bit longer due to very thin skin. I never rush - this is very important moment for all women and for me as well.

Jak osiągnąć mistrzostwo w makijażu permanentnym

Pierwszym krokiem, który trzeba postawić, aby osiągnąć cel, jest wkroczenie na drogę stałego rozwoju. Często jest to decydujący krok, od którego zależy nasz dalszy los zawodowy. Każdy gdzieś musi zacząć. Problem polega na tym, aby uczyć się od najlepszych. Kłopot jest w tym, jak odkryć, kto jest tym najlepszym, tak by trafić do kogoś, kto nam da trwałe podstawy i pokaże nieograniczoną perspektywę rozwoju

Nowy sposób na powiększanie ust bez wypełniaczy? To możliwe!

Wywiad w serwisie "na temat"

Antidotum na kompleks związany z łysieniem? Poznajcie najnowszą metodę mikropigmentacji

Wywiad w serwisie "na temat"

Strony